• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Harrohen” tradhëtitë, Ben Affleck rikthehet tek gruaja

After a lengthy separation and divorce rumors, Ben Affleck and Jennifer Garner were spotted at a two hour couples counseling session, arriving and leaving separately. Later the same day, after Jen changed into a more casual outfit, the pair got out for a quick trip together, and both appeared to be smiling. September 3, 2015 Globo/X17online.com X17online/LaPresse Only Italy
After a lengthy separation and divorce rumors, Ben Affleck and Jennifer Garner were spotted at a two hour couples counseling session, arriving and leaving separately. Later the same day, after Jen changed into a more casual outfit, the pair got out for a quick trip together, and both appeared to be smiling. September 3, 2015 Globo/X17online.com X17online/LaPresse Only ItalyPas ndarjes së bujshme, duket se ka akoma shpresë për një rikthim për një prej çifteve më të përfolur të Hollyëood-it Ben Affleck dhe Jennifer Garner. Siç raportojnë mediat e huaja, ata kanë nisur një terapi në çift tek konsulenti martesor. Ditën e premte ata janë parë bashkë në Los Angeles, ku për dy orë kanë kryer seancën e terapisë tek konsulenti martesor në Santa Monica. Ata kanë ardhur veçmas por janë larguar bashkë. Flitet se më vonë çifti është nisur për një udhëtim të shkurtëri. Siç shihet të dy shfaqen të qeshur dhe duket se do t’i rikthehen harmonisë së dikurshme.  Të artistët deklaruan ndarjen pak kohë më parë. në media u përfol se shkak për këtë u bënë tradhëtitë dhe largimet e shpeshta të Ben. Thuhet se aktori përjetoi një flirt me dashurinë e tij të dikurshme Jennifer Lopez. Po ashtu mediat amerikane shkruajnë se Ben e tradhëtoi bashkëshorten edhe me babysitter-in e fëmijëve të dyre, e se tashmë çifti i është vënë asaj kundër për ta “shkatërruar”.

 

 

Leave a Reply