instagram

512x512bb

Efi Gjika sjell “Mirror”, një dorë për heroin brenda nesh, një forcë për jetën!

Efi Gjika ka sjellë këngën më të re “Mirror”, duke shpërthyer në magjinë e tingujve. Rrugëtimi i Efit pasqyrohet në forcën dhe ambicie se ëndrrat një ditë bëhen realitet. Ashtu sikurse zëri mbresëlënës i saj ka depërtuar në shumë zemra. Një mishërim i epokës moderne që shkon drejpërdrejt në atributet më unike, në tinguj që […]

E veshi 61 vjet më parë, gjendet fustani i humbur i Elisabeth Taylor dhe del menjëherë në ankand!

Fustani ikonik i  Christian Dior i veshur nga Elizabeth Taylor në “Oscars 1961”është gjetur rastësisht në një valixhe të vjetër së bashku me sende të tjera.Këto të fundit, bashkë me fustanin Taylor ia kishte dhuruar një mikeshe  dhe ajo i kishte harruar në një valixhe. Tani i ka nxjerrë në ankand. Taylor kishte veshur krijimin e Dior në […]

“Gjithqysh po”, Dj Dagz i propozon Einxhelit në ditën e veçantë!

Në festën “babyshower” të moderatores, Einxhel Shkrira ka pasur shumë surpriza dhe emocione. Ditëlindja, festa dhe… një propozim për martesë. Dj Dagz i ka propozuar për martesë Einxhelit në ditën e “babyshower-it”.  Moderatorja e ka bërë të ditur përmes një videoje në “Instagram”. “Gjithqysh PO”, ka shkruar Einxhel krahas postimit.

Meghan Markle në daljen e fundit dha një mesazh të rëndësishëm!

Meghan Markle dhe princ Harry kanë bashkuar sërish forcat për një kauzë shumë të mirë. Këtë herë, ata ndihmuan në përgatitjen e një vakti në Ditën e Falënderimeve për më shumë se 300 gra në Qendrën e Grave në Downtown në Los Anxhelos. Në faqen e internetit Fondacionit Archewell, çifti ndau një foto  “Thanks Giving” në të cilën […]

Rrëfehet modelja e njohur: Kur u bëra nënë, një pjesë e imja vdiq!

Modelja e njohur Gisele Bundchen pranoi se kujdesi për fëmijët e saj ishte më kërkues sesa të punonte si modele. Në librin e saj kujtimesh, të titulluar “Lessons: My Path to a Meaningful Life”, ajo tregon se si duhej të hiqte dorë nga shumë fusha të jetës së saj në mënyrë që të kishte një […]

Xhensila dhe Besi prindër për herë të dytë? Ja detajet që ngritën dyshimet!

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë prindër të një vajze, Ajkës, teksa janë përfolur vazhdimisht javët e fundit se do të bëhen prindër për herë të dytë. Së fundmi, ata kanë realizuar një set fotografik për festat e fundvitit dhe lajmi qarkullon sërish. Historia ka nisur nga një postim i Rezarta Shkurtës, e cila është […]

Einxhel organizon baby shower, pamjet nga festa

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sot moderatorja ka mbajtur dhe baby shower. Einxhel ka mbledhur mikeshat e saj më të ngushta duke festuar në një ambient më tollumbaca e zbukurime. Vajzat kanë publikuar foto e video nga festa ku shihet se janë argëtuar edhe me […]

Rita feston ditëlindjen dhe Vera Ora e uroi me fjalët më të bukura të një nëne

Rita Ora feston sot 32-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë ka marrë urime të shumta, por sigurisht më i veçanti është i nënës së saj, Vera Ora. Kjo e fundit ka publikuar një foto nga fëmijëria e artistes dhe e thërret më përkëdheli “Rita pita”, teksa i shpreh dashurinë që e gjithë familja […]

Kur të mërziteni, veproni kështu si Ami!

Amarda Toska u ka dhënë mundësinë fansave në Instagram t’i bëjnë pyetje, duke i shuar kuriozitetin për shumë gjëra, qoftë edhe nga jeta e saj personale. Një nga pyetjet interesante ishte se çfarë pëlqen më shumë të bëjë kur është e mërzitur. Ami ka treguar se kur ndihet e mërzitur bën xhiro me makinë duke […]

Pas motrës, ankohet edhe xhaxhai i Georginës: Ndihet e turpëruar nga ne

Pak kohë më parë bëri bujë deklarata e motrës së Georgina Rodriguez, e cila akuzonte gruan e Ronaldos se nuk e ndihmonte. Tani edhe xhaxhai i milioneres ka dalë kundër saj. Georgina këmbëngul se nuk do ta harrojë kurrë familjen nga erdhi përpara “jetës së ëndrrave”, por xhaxhi i vet pohon të kundërtën. Jesus Hernandez […]