• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja pse Kylie Jenner rri me Tyga-n edhe pse ai përflitet për tradhëti

Ajo nuk jeton dot pa të. Duket se Kylie është gati të bëjë çdo gjë për Tyga-n. Edhe nëse kjo do të thotë të injorojë të gjitha thashethemet për tradhëti. Një burim për ‘Hollywood.com’ ka thënë se familja e Kylie-t po mundohet shumë t’i tregojë asaj që lidhja e saj nuk është në rrugën e duhur, por ajo nuk dëgjon. Tyga luan me të si të dojë. Ai madje edhe qan për Kylie-n, duke i thënë se nuk mund të jetojë pa të, e mbush me dhurata dhe Kylie harron çdo gjë.