• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja si dukej Kylie Jenner, para 4 vitesh!

Sot është një nga vajzat që arrin të tërheqë më shumë vëmendje. Adoleshentja e famshme që njihet si motra e vogël e Kim Kardashian, është transformuar gati në një tjetër person brenda pak kohësh. Falë ndërhyrjeve të shumta por edhe mundësive për ta bërë jetën si të dojë, sot duket një vajzë e maturuar dhe e rafinuar.

Por në një foto të realizuar 4 vite më parë, Kylie duket krejtësisht e njomë, natyrale dhe larg figurës tepër të kuruar siçv është sot.

 

kylie1

kylie3

kylie4