• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Justin Bieber vendos diamante tek dhëmbët dhe nuk e keni idenë sa shumë kanë kushtuar

Justin Bieber i ka bërë të gjithë të fërkojnë sytë pasi publikoi një foto të vetes me ‘dhëmbët e rinj’. Ai ka blerë një set diamantesh që vendosen tek dhëmbët dhe i ka zbuluar në mënyrë modeste në foton e postuar së fundmi. Megjithëse nuk i nxjerr dukshëm, ato nuk i shpëtuan syrit vëzhgues të mediave dhe publikut. ‘TMZ’ ka bërë kërkime për të gjetur vlerën e pajisjes estetike që ka blerë Justin dhe gjejeni çfarë?  Ajo ka kushtuar plot 50.000 dollarë.

Pajisja në fjalë është ndërtuar që të mbulojë tërësisht 8 dhëmbë me flori dhe diamante të bardhë 7.65 karat. Shpenzime të tilla marramendëse për produkte që nuk është se kanë rol të rëndësishëm janë të shpeshtë tek yjet e ‘Hollywood’. Justin sapo ju shtua listës. / revistawho.com