• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kardashian-ët kundër djalit të vetëm të familjes: “Po na tupëron”

Dashuria për Rob Kardashian është një ndjenjë fatkeqe. Kjo u kuptua më së miri pas postimit të djeshëm ku pati një “shpërthim inati” ndaj nënës së vajzës së tij, Blac Chyna. Ai publikoi disa foto nudo të Blac si dhe disa deklarata të forta ku akuzonte atë që kishte përfituar nga ai duke e tradhëtuar me 8 meshkuj të tjerë. Familja Kardashian- Jenner janë gjithmonë në vëmendje për shkak të skandaleve të shumta por kësaj here turpi nuk kapërdihet. Në mes të Rob dhe modeles qëndron vajza e tyre Dream dhe kjo zënkë do të dëmtojë vetëm atë. Familja e tij shprehet që ata kanë një reputacion për të ruajtur dhe nuk është e leverdisshme një situatë e tillë që mund t’i shkaktojë probleme ligjore.