• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kate Middleton mbush 40- vjeç, Kensington publikon fotot e rralla…

Pallati mbretëror ka publikuar në 40- vjetorin e dukeshës së Cambridge, Kate Middleton një set fotografik të realizuar profesionalisht. Në to dukesha shfaqet e buzëqeshur, e thjeshtë dhe shumë sharmante duke marrë vëmendjen e gjithë ndjekësve që kanë komentuar poshtë fotove, duke e komplimentuar pamjen e saj. Më poshtë ju sjellim disa prej fotove:/revistawho.com