• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtari vdes në aksident, ja dy vajzat seksi që kishte në makinë (FOTO)

Këto janë dy vajzat të cilat ndodheshin në makinë më këngëtarin Panteli Pantelidis, i cili humbi jetën mëngjesin e sotëm. Sipas portalit “Zougla”, mësohet se ka qenë Mirsini Arnautis dhe Evgenia Stiliani, të moshës 20 dhe 29 vjeçare, transmeton “Panorama”. Deri më tani mësohet se vajzat ndodhen në spital, ku gjendja e njërës prej tyr është pak më e rënduar, por jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë që kjo ngjarja ka tronditur gjithë artistët dhe qytetarët në Greqi.

ed7847ef8f2737d070d32d77075724d5image3arnaouit8_0-500x752image-13-500x500kiriakou8