• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Keni shtuar në peshë gjatë festave? Këto janë ushqimet që do ju djegin kaloritë

Është e vështirë t’i rezistosh tundimit të ushqimeve të mira, sidomos gjatë festave të fundvitit. Këto ditë tavolinat janë plot dhe shumë njerëz janë me pushime duke mos ushtruar shumë aktivitet fizik. Prandaj nëse keni shtuar disa kilogramë nuk keni faj. Ne po ju tregojmë një listë me ushqimet që duhet të konsumoni për të djegur kaloritë dhe të shkrini celulitin që mund të krijohet.
Molla jeshile
Çaji jeshil
Limoni
Specat e kuq djegës