• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Khloe në ditëlindjen e motrës më të madhe, Zaimina Vasjari ndan fotot nga festa

Disa muaj më parë Zaimina Vasjari solli në jetë vajzën e saj të parë. Pavarësisht se është ende e vogël, Khloe nuk ka munguar në ditëlindjen e motrës së saj më të madhe, e shoqëruar nga prindërit. Klodi, partneri i këngëtares së njohur ka dy vajza të tjera nga një marrëdhënie më e hershme.

Rezultate imazhesh për zaimina ismaili dhe khloe

Pikërisht njëra prej tyre festoi mbrëmjen e kaluar ditëlindjen. Pjesë e festës janë bërë edhe Zaimina me vajzën e saj. Disa nga momentet e darkës këngëtarja e njohur i ka bërë publike në ‘Instastory’ duke publikuar edhe një foto të motrave së bashku.

“Dashuri mes motrash”,-shkruan ajo në foton në fjalë. Zaimina na tregoi me këto pak momente se marrëdhënia e saj me vajzat e partnerit është shumë e mirë dhe ajo ndihet e lumtur pranë tyre./revistawho.com