• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Krishtlindja bashkon Ben Affleck dhe Jennifer Garner

Ben Affleck dhe Jennifer Garner kanë planifikuar t’i kalojnë së bashku Krishtlindjet për të mirën e fëmijëve të tyre.

Protagonisti i filmit “Batman V. Superman” mund të jetë ndarë nga bashkëshortja e tij që në muajin qershor por kjo nuk i ndalon ata të dy të jenë bashkë më 25 Dhjetor për të mirën e 3 fëmijëve, Violet 10-vjeç, Seraphine 6-vjeç dhe Samuel 3-vjeç.

Një burim për E! News është shprehur: “Ata do të jenë të gjithë si familje. Për ta fëmijët vazhdojnë ende të jenë në plan të parë”.

Ish-çifti ka planifikuar të largohet nga Los Angelos për këtë periudhë festash për t’ju drejtuar një vendi me borë.

51040249 Couple Jennifer Garner and Ben Affleck take their kids Violet, Seraphina and Samuel to a parkin Brentwood, California on March 17, 2013. FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (818) 307-4813