• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kush është fansja numër 1 e Albanit? Dashuria e tij e jetës që muzikën e shijon dhe buzë bregdetit shqiptar

Miriami ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar e ka zgjedhur t’i shijojë shoqëruar me notat e tekstin e krijuar nga Albani në projektet e fundit muzikore ku janë promovuar më së shumti bukuritë shqptare.

“Jo nuk ka, jo nuk ka, si me ty, jojo nuk ka as Maldive, Bora Bora, je parajsa ime. Shqipëria ime e bukur”, ka shkruar Miriam në foton ku duket panorama e plotë e detit blu dhe gjelbërimi gjithashtu.

Ndryshe nga disa personazhe të njohur qe me heqjen e kufinjve në disa shtete të botës udhëtuan menjëherë për të shijuar ekzaltimin që i jepnin “arratisjet” larg, Miriami ka vendosur të shijojë gjithë kohës bregdetin shqiptar./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)