• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner akuzohet për kopjim…


Kylie Jenner ka publikuar setin e ri të makjazhit nga Kylie Cosmetics për festat e fundvitit. E bashkë me setin Kylie ka realizuar edhe disa fotografi, njëra nga të cilat akuzohet se është kopjuar. Bëhet fjalë për një foto ku Kylie shfaqet me buzë të kuqe nga koleksioni i saj i buzëkuqëve dhe duart ngjyrë ari që mbulojnë sy. Të njëjtën ide ka publikuar në shtator artistja e makjazhit nga Ukraina Vlada Haggerty. Artistja ka akuzuar Kylien se i ka vjedhur idenë. Ajo shkruan: “Vërtet Kylie? A nuk ke marrë inspirim pak më shumë seç duhet nga mua?” Të gjithë në foton e Kyliet kanë komentuar emoji në formë gjarpri për të treguar se foto nuk është ideja e saj. Shikoni fotot. A ngjajnë me njëra tjetrën?

_20161121_194258

Foto e Kylie-t

_20161121_194238

Foto nga artistja e makjazhit Vlada