• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner më sexy se kurrë në projektin e pazbuluar. Ja për çfarë bëhet fjalë…

Kylie Jenner ka postuar ditën e sotme një foto të saj të pazbuluar më parë. Kylie ka shkruar: “Projekt i pazbuluar”. Kylie shfaqet e mbuluar me bojë blu të errët ku duken qartë format e saj sexy. Gjithashtu Kylie ka përdorur buzëkuqin e saj blu “Skylie” pjesë e Kylie Cosmetics. Kjo foto është bërë nga fotografja Sasha Samsonova me të cilën Kylie ka punuar më parë në një set fotografik në tetor të 2015 dhe në qershor të këtij viti. 

15025216_1195621367185110_869149762905244653_o

Foto e postuar nga Kylie në profilin e saj para pak minutash

kylie-jenner-sasha-samsonova-desert-4-415x560

kylie-jenner-sasha-samsonova-desert-9-560x560

kylie-jenner-sasha-samsonova-desert-3-640x410

Fotot nga seti fotografik me Sasha Samsonova