• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner tregon format perfekte, vëmendjen e merr bikini i saj

Kylie Jenner momentalisht është duke festuar lançimin e ‘Kylie Skin’ së bashku me mikeshat e saj më të ngushta, në plazhin e ‘Turks and Caicos. Vajzat nuk kanë hezituar të publikojnë foto provokuese, ku tregojnë format e tyre trupore. Në fotot e fundit, Kylie është shfaqur me një bikini ‘body’ që përpara kishte të stampuar fotografinë e një trupi femre dhe duhet të themi se të gjithë vëmendjen e ka marrë veshja e saj. Gjatë qëndrimit në ‘Turks and Caicos’, Kylie ka publikuar foto me veshje dhe aksesorë të firmave luksoze dhe për këtë, është përfolur gjatë nga portalet e huaja. Sigurisht, në udhëtimin e vajzave është e pranishme dhe vogëlushja Stormi, e cila duket se po i shijon në maksimum pushimet me mamanë dhe ‘tezet’ e saj./revistawho.com

View this post on Instagram

let em wonder ?

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

good vibes only ?

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on