• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Lajme

Lajmëroi publikimin e klipit të ri, Elvana Gjata zbulon një pjesë nga bashkëpunimi

Këngëtarja e hiteve, Elvana Gjata vetëm pak ditë më parë njohu publikun me bashkëpuntorin më të ri. Prej kohësh synimi i saj lidhet me suksesin internacional dhe reperi Dolla Sign do të jetë vetëm i pari bashkëpuntorë nga tregu muzikor botëror.

Rezultate imazhesh për elvana gjata

Ditën e sotme Elvana na ka zbuluar një pjesë nga kënga e re. Mjafton ta dëgjoni dhe do ta kuptoni që kjo këngë do të jetë padyshim një sukses. Videoklipi duket se do të ketë pak nga fryma amerikane. “Për pak erdhi. ‘Off Guard’ do të lançohet në 6 prill”, -ka shkruar Elvana në postimin e fundit, krahas fragmentit të këngës./revistawho.com