• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Ledri flet për herë të parë mbi pajtimin me Noizy-n: Më ribashkuan…

I pyetur nga ‘Prive’ për herë të parë, Ledri ka folur mbi miqësinë me Noizy-n, që suprizoi publikun vitin që sapo lamë pas. Pas publikimit të bashkëpunimit muzikor mes tyre të gjithë pyeten veten pse i lanë pas mosmarrëveshjet dy reperat e njohur?
Ledri ka vendosur të sqarojë njëherë e mirë publikun. “Është muzika dhe fansat e përbashkët ata që na bashkuan. Ne të dy bëjmë hip hop dhe e kishim shumë të lehtë të bashkëpunonim. Shumë duan që ti shohin artistët në armiqësi”-u shpreh ai.
Epo ku ka më mirë se kur muzika dhe dashuria për fansat shuan ‘armiqësi’!