• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Maluma feston ditëlindjen, surprizat për të nuk kanë të mbaruar

Hajduti i zemrave të shumë femrave në mbarë botën feston ditëlindjen e 26-të. Këngëtari që me stilin dhe zërin e tij ktheu çdo këngë në hit, dhe ketë ditë të veçante vendosi ta festojë ndryshe.

Maluma ka mbledhur të afërmit dhe miqtë e tij ne avionin e tij privat dhe të ftuarit ishin kujdesur deri në detaje për zbukurimin e ambjentit. Nuk kishte si të mungonte dhe një tortë ndryshe nga ato që jemi mësuar të shohim.

Më pas festa ka vazhduar pranë plazhit në një vend me muzikë dhe nga poatimet në ‘Instastory’ të këngëtarit kuptuam se të gjithë kanë pasur një kod veshjeje.

Ata ishin veshur të gjithë me të bardha. Me siguri kjo duhet të ketë qenë një nga festat më të bukura në kujtesën e Maluma-s./revistawho.com

View this post on Instagram

Buenos días / Good morning. ???

A post shared by MALUMA (@maluma) on