• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina dhe Geti shijojnë jetën e natës në Tiranë

Në hapjen e “Padam Night Bar” është parë edhe çifti më i përfolur i momentit, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Daljet e tyre publike në Tiranë janë tejet të rezervuara andaj dhe revistawho.com nuk mund të mos ua sillte një foto të tyre sëbashku.