• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mbretëresha Elizabeth e urren fjalën “shtatzënë’, zbuloni arsyen e çuditshme

Deri më tani kemi kuptuar se Mbretëresha Elizabeth është një njeri me komplekse dhe i ndërlikuar. Në jetën e saj ajo kërkon që të gjitha gjërat të jenë në rregull, madje kujdeset në maksimum edhe për mënyrën e të folurit.
Së fundmi nga një ekspert i familjes mbretërore, ka zbuluar se mbretëresha e urren fjalën ‘shtatzënë’. Sipas saj kjo fjalë është vulgare dhe ofenduese. Në vend ‘shtatzënë’ Elizabeth përdor fjalën ‘Në rrugën e familjes’. Kjo fjalë është tipike e mbretëreshës dhe të gjitha nënave që priten të bëhen më fëmijë, ajo ju thotë kështu./revistawho.com