• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Më e bukura e motrave Vjollca feston ditëlindjen, as Luana, as Marina (FOTO)

“Më e bukura e motrave Vjollca”, -kështu e ka cilësuar Luana motrën e saj Marseda e cila feston ditëlindjen. Sot në familjen Vjollca vëmendja është përqëndruar tek Marseda. Dy motrat e saj më të vogla, Luana dhe Marina e kanë uruar nëpërmjet Instagramit duke e cilësuar atë si motra më e bukur dhe më seksi e familjes./revistawho.com