• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me një ndryshim drastik, Mimoza Shkodra i surprizon fansat me ‘look-un’ e fundit

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra i ka befasuar të gjithë fansat me ndryshimin e fundit në ‘look’. Ajo ka publikuar disa foto artistike të realizuara në studio, në të cilat shfaqet me flokët ngjyrë platin.

‘Bionde’, ka shkruar Mimoza krah fotove ku shfaqet me një fustan ngjyrë të zi në material ‘latex’, i cili e tregonte mjaft tërheqëse. Në këto postime nuk kanë munguar dhe komentet e ndryshme nga fansat të cilët e komplimentonin për pamjen e saj.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor që solli Shkodra ishte ai në bashkëpunim me reperin Skerdi, i cili deri më tani numëron disa milionë klikime në kanalin e ‘Youtube’./revistawho.com