• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Mendohu dy herë para se të kopjosh veshjet nga VIP-at

VIP-at i ndjekim shumë për stilin, i komentojmë edhe kritikojmë për të dhe rasti që kemi ndaluar sot është fiks për ca fjalë më tepër kundër tyre.

Nëse jeni nga ata që ndiqni VIP-at dhe këshillat që japin ndoshta duhet ta mendoni dy herë. Shumë nga vajzat e njohura të ekranit kanë veshur taka, por në vende shumë të çuditshme. Për shembull, Melania Trump ka shkuar në kopsht dhe ka provuar të mbjellë pemë me taka dhe më e keqja është që nuk ka qenë e vetmja. Vendet e çuditshme janë prekur edhe nga takat e këtyre vajzave të njohura që do i shihni me foto më tej./revistawho.com