• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Mirë që dhëmbët e Post Malone kushtuan 1.6 milionë dollarë, po si duken?

Post Malone ka realizuar një punim estetik të dhëmbëve në total, duke vendosur 28 dhëmbë qeramike dhe dy diamantë. Dhëmbët e qenit, reperi vendosi t’i bëj sipas trendit që ka lindur që në vitet ’80, kur personazhe publikë filluan të bëjnë dhëmbë floriri, ose argjendi, ama puna që mori përsipër Post Malone, ishte tjetër nivel. Diamantët që ka realizuar janë 14-karatsh dhe janë punuar nga një staf i madh dentistësh dhe argjendarësh që e kanë realizuar këtë punë për herë të parë.

Thuhet, se është dashur më shumë se një vit që ndërthurja e qeramikës dhe diamantit të testohej dhe të arrihej rezultati i duhur.


Puna me dhëmbët u ekspozua edhe në ‘Instagram’.

Sa kushtoi punimi? Vetëm 1.6 milionë dollarë!/revistawho.com