• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Mot i freskët, si parashikohet të jetë moti ditët në vazhdim

Moti ka ndryshuar prej ditësh dhe temperaturat kanë pësuar rënie. Vlerat e tyre ama po mbeten të pandryshueshme prej ditësh me maksimumin në 14 gradë dhe minimunin në 3 gradë celsius. Por ditët në vazhdim do të kushtëzohen nga reshje shiu dhe mot i vrenjtur, në të gjithë vendin./revistawho.com