• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Moti për sot në Shqipëri: Vranësira dhe reshje

Shqipëria përgjatë ditës së sotme do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme dhe të lagështa.

Mot me vranësira e me reshje shiu pritet të mbajë përgjatë ditës së diel. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 16 deri në 22 °C./motilokal