• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Moti për sot në vend

Dita e hënë e 17 janarit do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Priten reshje të dobëta shiu, kryesisht në qarqet Lezhë, Durrës dhe Tiranë. Në pjesën tjetër të territorit të Shqipërisë nuk priten reshje. Era pritet të fryjë e lehtë. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 8 deri deri në 12 °C, në vendet e ulëta 6 deri deri në 12 °C dhe në vendet malore -1 deri deri në 7 °C./revistawho.com