• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Natalie Portman si kurrë më parë, shfaqet ‘topless’ në reklamën e fundit të ‘Dior’

Natalie Portman ka nxjerrë në pah një tjetër anë të saj, në fushatën e fundit të pudrës së ‘Dior’. 37-vjeçarja është shfaqur më seksi se kurrë teksa del gjysmë e zhveshur në reklamën e brendit të njohur. Aktorja e suksesshme duket teksa mbulon gjoksin me duar, ndërkohë që veshur ka pantallona.

At home: Natalie is married to French dancer and choreographer Benjamin Millepied and the pair share two children

Më tej ajo shfaqet e veshur me një xhaketë që ka të njëjtën ngjyrë me pantallonat. Kjo është një nga daljet e rralla të guximshme të yllit televiziv. Natalie është shfaqur edhe të tjera herë në reklama të kompanive të ndryshme, pasi bie në sy për bukurinë e natyrshme dhe tiparet e rregullta që ka./revistawho.com

Careful: Natalie made sure she was able to keep her chest covered with her arms as she arched her back in the advertisement