• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Ndërron jetë artisti i grupit të famshëm, shkak bëhet ataku kardiak

Menaxheri i grupit të mirënjohur ‘Maroon 5’ dhe vëllai i aktorit Jonah Hill, Jordan Feldstein, ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak në moshën 40-vjeçare. Ai ishte baba i 2 fëmijëve dhe themeluesi i njërës prej kompanive të menaxhimit në USA. Sipas familjarëve ai ka lajmëruar ambulancën përpara se të ndërronte jetë, por gjithsesi nuk kanë arritur ta shpëtojnë.