• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Në programin nudo gjerman merr pjesë dhe muratori shqiptar, ja cili është ai

“Adami kërkon Evën” është programi më i komentuar gjerman. Ai është një reality show, pak a shumë si “Big Brother” i cili monitorohet nga kamerat e RTL-së. Të vendosur në një parajsë ishullore në Paqësor, konkurrentët, mes tyre edhe personazhe të njohur si modele, këngëtarë apo tenistë, nisin kërkimin për dashurinë, por janë krejtësisht të zhveshur. revistawho.com ka venë re se në këtë program merr pjesë edhe një konkurrent shqiptar. Ai quhet Kushtrim dhe është 29 vjeç. Kushtrimi jeton në Duisburg dhe është me profesion murator.

Adam sucht Eva - Promis im Paradies Kandidaten (Normalos)

Image result for kushtrim adam sucht eva