• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Në takime me njerëz të rinj, por çfarë mendon Angelina Jolie për t’u martuar sërish?

Pas ndarjes së bujshme nga Brad Pitt, Angelina Jolie, iu është kthyer sërish takimeve.
Burime afër aktores, kanë treguar se edhe pse nuk i ka mohuar të dalat, asgjë nuk është serioze.
“Ajo mendon të njohë njerëz të rinj, por nuk e ka prioritet. Ajo do të fokusohet te fëmijët, karriera dhe të rregullojë divorcin e saj të rrëmujshëm. Nuk e mendon të martohet më kurrë”, tregon burimi për “UsWeekly”
Angelina ende nuk e ka kaluar debatin me ish-bashkëshortin e saj, e duket se mosmarrëveshja e tyre do vazhdojë ende.