• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

NËNË/ Xhengiz i rrëfen Sinanit rrëmbimin e Zejnep, ja çfarë ndodh sot

Xhengiz rrëmben Zejnep. Cili është plani i tij?

Fqinja e Sules, e shqetësuar për vonesën e Zejnep, telefonon Gonul.

Sinan kthehet rrëmbimthi pas e vihet menjeherë në kërkim të Zejnep. Ku e ka çuar Xhengiz atë?

Gonul dhe Sinan përpiqen të marrin informacione, por duket se çdo gjë është e kotë.

Xhengiz telefonon Sinanin duke i rrëfyer gjithçka. Si do të reagojë njerëzit e dashur të Zejnep kur të mësojnë të vërtetën?

Xhengiz shijon çdo moment, duke patur besim në vetvete se do të shkatërrojë si Sinanin ashtu edhe Zejnep.

Çfarë do të ndodhë?

tvklan.al