• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nëse jeni në mëdyshje se çfarë të vishni në një event, familja Kardashian ka disa sugjerime fantastike për ju

Familja Kardashian-Jenner ka shkëlqyer gjithmonë teksa kanë veshur stilime të ndryshme në ngjyrën rozë. Në evente të rëndësishme, festa familjare apo ditëlindje, motrat e famshme kanë ditur si t’i bëjnë të gjithë sytë të kthehen nga ato.

Mos të harrojmë se dhe në mbrëmjen e festës së organizuar nga Kylie, për linjën më të re të produkteve kozmetike, 21-vjeçarja zgjodhi si kod veshjeje çdo gjë rreth ngjyrës rozë, duke e përshtatur dhe me paketimin e produkteve të kompanisë së saj.

Ndonëse shpesh herë kanë eskperimentuar me ngjyrat, nuancat e rozës i kanë shoqëruar në shumicën e daljeve të tyre publike, ndaj nëse jeni në mëdyshje se çfarë të vishni në një festë apo në një event, atëherë mjafton t’i hidhni një sy fotove të më poshtë, për të kuptuar se çfarë mund t’ju shkojë më shumë./revistawho.com