• youuinsttaaffccbb
TEST
Pikante sot, Vetëm në WHO

NGA REVISTAWHO.COM/ “Superhitet” e viteve 2000, sot qeshim por dikur “çmendeshim” për to

Shpesh na ndodh të na pushtojë dëshira për t’u rikthyer pas në kohë dhe për të rijetuar momente që kanë shenjuar jetën tonë. Por sigurisht kjo është diçka e pamundur. Atëherë zgjidhja e vetme është që mallin e nostalgjinë ta shuash me këngë të vjetra, që na kujtojnë emocionet e forta që kemi përjetuar. Por përveç këtyre ndjesive, dikujt i kujtohen dhe batutat që janë shkëmbyer e kërcimet e “çmendura” nën ritmet e këngëve që gjatë viteve 2000 u shndërruan në “superhite” por që na kanë bërë edhe të qeshim. Dëgjojeni këtë listë dhe me siguri në mos do të qeshni me vete, do t’iu vijnë në mendje shumë kujtime.

Antre-Profesori

Sabiani ft Eriosti-Tullaci

Andi Shkoza-Taka Taka

Andi Shkoza-Po të kisha pare

The Dreams- Mos fustanin

 

Zajmina ft Katro Zizo- Bonito

Xhavit Dedej ft Pandora-Bobi

Babeta Shahini- Kili Kili

https://www.youtube.com/watch?v=GS9B2gX8p68

Rati- 40 vjeçe fle me mamin

Anila Mimani- Ma ka thënë horoskopi

Linda- Më ka marrë malli

Sabiani- Binjaket