• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një muaj pas trajtimit, Ben Affleck rikthehet sërish në qendrën e rehabilitimit

Aktori i njohur, Ben Affleck është rikthyer sërish në rehabilitim ndaj alkoolit, pasi përfundoi një trajtim 40 ditor në një klinikë në Malibu. 46-vjeçari ka pranuar se ka ende nevojë për të vazhduar trajtimin e tij edhe për disa muaj të tjerë. Një burim shumë i afërt iaktorit ka thënë për ‘Mirror’ se ajo nuk është një sëmundje që kalon shpejt dhe Ben po punon fort për t’u rikthyer në punë dhe tek fëmijët e tij. Pak ditë më parë, aktori përfundoi edhe procedurat e divorcit me Jennifer Garner. Megjithatë Jennifer i ka qëndruar gjithmonë pranë në momentet e tij më të vështira. /revistawho.com