• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një nënë në Angli thotë se seksi me të birin është i jashtëzakonshëm

Një nënë në Angli, e cila është ribashkuar më të birin e vetë, 30 vjet pasi që e kishte dhënë për birësim, tani thotë se ata dy janë të dashuruar dhe se po planifikojnë të ketë një fëmijë së bashku
The Mirror shkruan se Kim West, 51 vjeçe, ka dy vite që është në lidhje dashurie më birin e vetë, Ben Ford, 32 vjeçar, dhe thotë se beson se këta të dy janë të destinuar të jenë bashkë, pasi që ishte e detyruar të japë atë për birësim vetëm një javë pasi që e kishte lindur, transmeton Gazeta Express. Çifti, i cili thotë se jeta e tyre seksuale është e jashtëzakonshme, dhe se po planifikojnë të kenë fëmijë, insistojnë se lidhja e tyre e dashurisë nuk është gjaktrazim.