• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një shtëpi ëndrrash, zbuloni pamjet nga vila e Rihanna-s

Nëse jeni duke kërkuar për shtëpinë e ëndrrave ajo ndodhet në mes të ‘Hollywood’ dhe pronarja e saj është këngëtarja e famshme, Rihanna. Këngëtarja jeton në një vilë superluksoze ku mund të gjesh të gjitha komoditetet për të kaluar një ditë të qetë dhe argëtuese. Brenda shtëpisë janë 6 dhoma gjumi, 6 banja dhe në katin e parë ka një market me ushqime të freskëta. Për të kaluar disa orë argëtuese mund të shkosh në kinema, hidhesh në pishina ose të bësh sauna./revistawho.com