• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një test shtatzënie kërkohet në BBV pasi Beatrix dhe Donaldi nuk janë të sigurt…

Një test shtatzënie ka marrë vëmendjen e banorëve të Big Brother Vip.

Beatrix i është afruar Donaldit duke i përmendur testin, e ky i fundit i konfuzuar i ka thënë se e gjen ai testin që nesër.

“Po tani ti e di atë muhabet, ku e di unë”, i ka thënë Beatrix Donaldit.

“As unë s’e di, thjesht…”, i është përgjigjur Donald.

“E humbe?”, ka qenë pyetja e radhës e Beatrix, pas së cilës kanë ardhur dhe reagimet e banorëve të tjerë, se paskan surpriza.

Ndonëse atmosfera e krijuar ishte në kuadrin e një shakaje nga dyshja, banorët janë dyshues për shkak të natës së kaluar në suitë të Donaldit me Beatrix./revistawho.com

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/tv/CYR9hLHhyLy/?utm_medium=copy_link