• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një vit pasi u bënë prindër, ndahet Emma Roberts dhe Garret Hedlund

 

Emma Roberts dhe Garret Hedlund janë ndarë pas thuajse 3 vitesh lidhje. Lajmi u konfirmua nga “ET”, prej një burimi të afërt pranë dyshes. Çifti i aktorëve nuk po jetojnë më bashkë, ka treguar burimi duke theksuar se ata nuk janë më në një raport romantik.
“Marrëdhënia e tyre ka qenë e vështirë për një kohë të gjatë dhe situata është vërtet e trishtuar e kritike tani”, thuhet më tej.
Shkak mendohet të jetë bërë largësia e Garrett për shkak të punës. Megjithatë ata janë sërish si familje dhe rrisin fëmijën e tyre së bashku.
Roberts dhe Hedlund filluan të dilnin bashkë në muajin mars të 2019-ës, ndërsa fëmija tyre Rodos erdhi në jetë në dhjetor të vitit 2020./revistawho.com