• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Nuk e them dot sa mall kam për ty, Ergi”. Barbana dedikim prekës për vëllain që sot do mbushte 27 vjeç

Ergi Dini sot do të mbushte 27 vite jetë, por fati tragjik e largoi nga jeta në moshë shumë të re.
Motra e tij, këngëtarja Barbana Dini e ka kujtuar në ditën e shënuar me një dedikim prekës.
“Sot është dita jote e lindjes, do bëheshe 27 vjeç! Nuk gjej dot fjalë ta shpreh se sa shumë mall kam për ty Ergi! Nuk ka moment që nuk të kam në mendje…Koha kalon, malli shtohet e fjalët pakësohen, sepse nuk kanë më vlerë…
Festo me ëngjëjt, ëngjëlli im, dhimbja ime më e madhe……………..”, shkruan Barbana në dedikimin për të vëllanë.

Këngëtari Ergi Dini që spikati menjëherë për talentin dhe zërin e tij të veçantë, u nda nga jeta në moshë fare të re në një aksident fatal me motor. Një ndarje e dhimbshme, e cila do të mbetet përherë në zemrat e atyre që e deshën më shumë, por do të kujtohet po me aq dhimbje nga fansat që e deshën menjëherë për energjinë që përcolli./revsitawho.com