• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Nuk ka më dyshime, këto pamje të Sarës me barkun e rrumbullakosur i thonë të gjitha

Prej kohësh flitet se Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë. Megjithatë ky lajm nuk është konfirmuar asnjëherë nga dyshja, duke i bërë të gjithë mjaft konfuzë. Por kjo video e siguruar nga “News31” tregon Sarën dhe Ledrin gjatë një feste ditëlindje dhe ajo çka vihet re teksa Sara kërcen është barku i rrumbullakosur. Tashmë nuk ka më dyshime, Sara dhe Ledri shumë shpejt do të bëhen prindër. Është thënë gjithashtu se bebi që do të vijë në jetë është vajzë, por kjo mbetet për t’u konfirmuar nga vetë çifti.