• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Parashikimi i motit, ja si do të jenë temperaturat sot

Këtë javë temperaturat në Shqipëri pavarësisht stinës arritën të shkojnë në 0 gradë, ku në disa zona malore të vendit pati dhe reshje dëbore. Por mesa duket duke nisur që nesër temperaturat do të rriten 3-4 gradë në të dyja ekstremet. Sipas meteorologëve, dita e nesërme do të karakterizohet me mot të kthjellët në të gjithë vendin. Ndërkohë që gjatë javës së ardhshme pritet që temperaturat të rriten ndjeshëm.