• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas pushimeve me Kourtney Kardashian, Scott Disick rikthehet me Sofia Richie

Ditët e fundit Scott Disick i ka kaluar në prani të ish-partneres së tij, Kourtney Kardashian. Ish-çifti i njohur vendosën të shpenzonin disa ditë pushime së bashku me fëmijët e tyre në Costa Rica. Megjithatë mes të dyve nuk ndodhi asgjë gjatë pushimeve, sepse historinë e tyre të dashurisë ata e konsiderojnë si kapitull të mbyllur. Për më tepër menjëherë pas rikthimit nga pushimet, Scott u pa duke shëtitur së bashku me partneren e tij aktuale, Sofia Richie dhe fëmijët. Dyshja e njohur u fotografuan duke shijuar një akullore bashkë me vogëlushët jashtë një dyqani pastiçerie.

Gjatë pushimeve të Scott dhe Kourtney u dyshua se Disick dhe Richie kishin probleme në marrëdhënie, por fotot e fundit vërtetojnë të kundërtën. Për më tepër babai i Sofia-s fesoi 70-vjetorin e lindjes dhe prandaj ajo nuk mundi të ishte e pranishme në pushimet e Kourtney dhe Scott. /revistawho.com