• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas puthjes, Einxhel dhe Dagz ndajnë edhe krevatin bashkë

Mëngjesi i sotëm i ka gjetur Dj Dagz dhe Einxhel në një krevat. Arbri e ka mbuluar me batanije Einxhel dhe kanë fjetur të përqafuar. Ky afrimitet e ka habitur jo pak  Sarën, e cila kur ka hyrë në dhomë i ka pyetur se ç’është gjithë ky afrimitet.

Ndërsa Einxhel i ka kthyer përgjigje mes të qeshurash se po mendonte se çfarë t’i thoshte asaj.

Një ditë më parë, Einxhel dhe Dagz dhanë puthjen e parë, moment pas të cilit, ajo u shpreh se nuk duhej të ndodhte. Megjithatë duket se Einxhel ka vendosur ta shijojë raportin me Dagz pa i menduar shumë gjërat, siç i tha dhe shoqja e saj e ngushtë, Beniada./revistawho.com

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/p/CYRS1o9hExu/?utm_medium=copy_link