• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Paparaci

Pas sherrit me Robert Aliajn, Viola darkon me një mashkull

Ka qarkulluar gati  në të gjitha portalet online sherri i mbrëmshëm mes Robert Aliat dhe konkurrentes në “Dance with me”, Viola Spiros. Debati i nxehtë i cili kaloj deri në ofendime nga ana e anëtarit të jurisë, beri xhiron kudo duke lënë jo pak vend për komente.

Gjithsesi, pas spektaklit ish-velina është parë duke darkuar me një mashkull në një restorant të njohur në Tiranës. Ende nuk dihet se kush është djali që shoqëron Violën në një moment të tillë po me siguri është dikush shumë i afërt, të cilit bukuroshja zgjedh t’i ndajë me të si fillim gjërat.

Revistawho.com  ka arritur të sigurojë fotot e mëposhtme nga darka e mbrëmshme.

viola 2

viola 3

 

 

Leave a Reply