• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas shumë kohësh, Ledioni shfaqet në rrjete sociale dhe paska ndryshuar ‘look’

Prej kohësh moderatori i njohur, Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe êshtë treguar mjaft i rezervuar me daljet publike. Ditën e sotme ka qenë Sara Hoxha ajo qê ka ndarë një foto me Ledionin, i cili duket se ka ndryshuar ‘look’. Ledioni ka marrë kohë të pushojë dhe të shijojë familjen, por flitet se nê shtator do të kthehet në “Top Channel”, duke marrë drejtimin e televizionit dhe duke i narrë vendin drejtorit aktual, Ben Blushi. Megjithatë deri tani këto mbetet thjesht zëra dhe nuk ka asnjë konfirmim zyrtar.

View this post on Instagram

hubby

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on