• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gazetarja shqiptare publikon foto me vajzën, zbulohet se është shtatzënë për herë të dytë

Tre zemra në një foto me vajzën. Çfarë ka dashur të thotë gazetare e njohur, Ilva Tare, me këtë mesazh? Mendohet se dy zemrat janë për vogëlushen dhe Ilvën, ndërsa e treta për bebin që ajo mban në bark. Miqtë e saj të afërt e kanë konfirmuar këtë shtatzëni për TiranaPost, duke u shprehur se muajt e parë kanë kaluar pa asnjë problem. Në fakt dyshimet kanë qenë prezente gjithmonë, teksa shihje veshjet e gjera të gazetares e që tashmë na bëhet shumë qejfi për ëngjëllin e vogël që rritet brenda saj. Redaksia e Who i uron Ilvës shtatzëni sa më të mbarë!