• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Përçahen motrat më të famshme në botë, Kourtney Kardashian nuk do të jetë më pjesë e tyre

Motrat Jenner/Kardashian janë më të famshmet dhe të pëlqyerat në të gjithë botën. Fansat e tyre janë të moshave të ndryshme dhe show i tyre “Keeping up with the Kardashian” është mjaft i ndjekur. Së fundmi po transmetohen seritë e reja të tij dhe ajo që ka ndodhur në puntatën e fundit i ka shokuar të gjithë ndjekësit. Pas një zënke mes Kim dhe Kourtney Kardashian motrat janë përçarë duke ofenduar rëndë njëra-tjetrën.

Pas kësaj Kourtney ka marrë një vendim të papritur duke kërkuar që të largohet nga ajo familje, pasi të qenurit një Kardashian po e lodh. Ky vendim duket se është aprovuar dhe në sezonin e ri Kourtney nuk do të jetë më pjesë e tyre./revistawho.com