• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Personazhet e njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar e urojnë kështu natën e Krishtlindjeve

Personazhe të njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar kanë zgjedhur të urojnë Krishtlindjet me anë postimeve të ndryshme në rrjetet sociale. Disa kanë zgjedhur që këtë ditë ta festojnë pranë më të dashurve të tyre, disa duke udhëtuar jashtë vendit e disa të tjerë duke performuar për publikun shqiptar. Urimet në rrjetet sociale kanë qenë nga më të ndryshmet, në shumë prej të cilave ‘VIP-at’ kanë uruar shëndet dhe mbarësi për të gjithë.

Me siguri kjo mbrëmje do të presë të tjera urime nga të gjithë këngëtarët apo artistët, të cilët sot ndodhen pranë më të dashurve të tyre për të festuar një nga netët më të veçanta të vitit./revistawho.com

View this post on Instagram

Happy Holidays?

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

View this post on Instagram

Urime Festat ❄️ Happy Holidays !

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

View this post on Instagram

Merry Xmas?? @fashionnova ad

A post shared by KIDA (@kida) on