• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Pirlo “pikaset” në Miami me të dashurën (Foto)

Futbollisti Italian Andrea Pirlo është fotografuar në Miami së bashku me të dashurën e tij Valentina Baldini, ndërkohë që çifti ishte duke pushuar. Të dy dukeshin në formë mjaft të mirë fizike, ndërkohë që Baldini kishte veshur një palë rroba banjo në ngjyrë të zezë. Andrea dhe Valentina janë të lidhur që prej vitit që lamë pas, ndërkohë që futbollisti i njohur i dha fund martesës 13-vjeçare me Deborah Roversi, me të cilën ka edhe dy fëmijë, Niçolo, 11 vjeç, dhe Angela 8 vjeçe.

p1

p2

p3